top of page

Motoryzacja i klucze...

Samochody od zawsze cieszyły się zainteresowaniem amatorów cudzej własności.

Właśnie dlatego producenci od lat starają się unowocześniać zarówno klucze jak i zamki, stacyjki, by wprowadzić w połowie lat 90-tych również elektronikę do ochrony samochodu przed złodziejem. Niestety, jak wszyscy wiemy nie są to zabezpieczenia idealne. Bardzo często bardziej utrudniają życie prawowitemu właścicielowi aut a niż chronią je przed kradzieżą:-)

Specjalnie osłabiane mechanizmy zamków nie wytrzymują próby czasu, elektronika zaczyna szwankować, a konieczność wymiany któregoś z licznych sterowników obecnych w samochodzie wymaga programowania i specjalnych procedur

Tym właśnie się zajmujemy, a tradycję firmy sięgające 1991 roku, kiedy to nasz Ojciec otworzył jeden z pierwszych w Szczecinie tak specjalistycznych warsztatów pozwalają nam profesjonalnie pomóc naszym klientom w nietypowych problemach związanych kluczami, zamkami, stacyjkami oraz elektroniką w samochodach.

Naprawa i wymiana stacyjek

Naprawimy, lub w razie potrzeby wymienimy każdą stacyjkę w każdym :-) samochodzie.

Naprawa lub wymiana zamków

Naprawimy prawie każdy :-) zamek lub też wkładkę zamka w Państwa samochodzie. W przypadku wymiany wkładki na nową-zachowują Państwo swój oryginalny klucz.

Dorabianie / odtwarzanie  utraconych kluczy

Potrzebny zapasowy klucz? A może właśnie zaginął lub został skradziony ostatni klucz do samochodu? Pomożemy i w takiej sytuacji.

Złamany klucz w zamku?

Bardzo często zdarza się że w wyniku uszkodzenia zamka lub stacyjki pęka klucz a jego fragment zostaje w środku mechanizmu. Wyciągniemy ułamany fragment i w razie potrzeby naprawimy zamek lub też stacyjkę.

Klucze z immobilizerem

Chip, pestka, transponder - wiele określeń na niepozorną część klucza, bez której nie uruchomimy silnika. Wedle potrzeby zaprogramujemy nowy bądź skopiujemy istniejący układ elektronicznego zabezpieczenia pojazdu.

bottom of page